Dogo Argentino Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dogo Argentino Forum

Welcome to the Greek Dogo Argentino Forum. Posts which include offensive language such as those with advertisments or commercial intensions will be removed without further notice. We are not responsible for the content of the suggested links.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ατυχημα στη λίμνη δόξα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bernie
Starting Level
Starting Level



Number of posts : 1
Registration date : 06/12/2011

ατυχημα στη λίμνη δόξα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ατυχημα στη λίμνη δόξα   ατυχημα στη λίμνη δόξα Icon_minitimeΠεμ Ιαν 05, 2012 4:00 pm

Η bianca είναι ένα θηλυκό dog oargentino και 11 μηνών σε δασικό δρόμο στη λίμνη Δόαξ, πέρασε ένα Κ...παιδο και την παρέσυρε, κόβωντας τον πίσω σύνδεσμο στο πόδι της και προκαλώντας πολλαπλά τραύματα και οστεομελίτιδα. Σε νοσοκομείο που νοσηλεύτηκε της τοποθέτησαν σύρμα που προκαλούσε περαιτέρω μόλυνση. Ψάχνοντας πήγα στον Βλαχόπουλο Στέργιο στη Νέα Σμύρνη. Είναι γκουρού ο τύπος παιδιά, και τη μόλυνση σταματήσαμε και το πόδι θρέφει. Τον τύπο που την πάτησε θα τον πάω δικαστικά. Πάντως αν χρειαστείτε ορθοπεδικά Βλαχόπουλος Ν.Σμύρνη. εγώ ήμουν καμμένος παιδιά, παραλίγο το σκυλί μου να μείνει κουτσό απο την επιπολαιότητα του Αττικού Νοσοκομείου ζώων στην παιανία. Θα τα γράψουμε στο facebook
bianca bernidaki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ατυχημα στη λίμνη δόξα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dogo Argentino Forum :: Open Discussions :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Υγεία και περιποίηση-
Μετάβαση σε: