Dogo Argentino Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dogo Argentino Forum

Welcome to the Greek Dogo Argentino Forum. Posts which include offensive language such as those with advertisments or commercial intensions will be removed without further notice. We are not responsible for the content of the suggested links.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 υπολογισμος ποσοτητας τροφης με κριτηριο το μελλοντικο του βαρος

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitris_pal
Starting Level
Starting Level



Number of posts : 1
Registration date : 14/04/2013

υπολογισμος ποσοτητας τροφης με κριτηριο το μελλοντικο του βαρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: υπολογισμος ποσοτητας τροφης με κριτηριο το μελλοντικο του βαρος   υπολογισμος ποσοτητας τροφης με κριτηριο το μελλοντικο του βαρος Icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 4:53 pm

Γεια σας. Είναι η πρώτη μου απορία σχετικά με το dogo μου. Έχω πάρει την royal canin junior την οποία μου συνέστησαν ως την καλύτερη. Υπάρχει ο σχετικός πίνακας στο σακούλι της τροφής που λέει ενδεικτικά τα γραμμάρια που πρέπει να τρώει το σκυλί με βάση τα κιλά που θα γίνει. Σε κάποια site έχω δεί οτι τα dogo argentino μπορούν να φτάσουν απο 35-50 κιλά. Πιστεύω όμως οτι ειναι πολύ μεγάλη αυτή η απόκλιση.Πιστεύεται οτι το να βασιστώ στα κιλά που είναι η μάνα της δικιάς μου είναι σωστό προκειμένου να υπολογίσω τα κιλά που θα φτάσει ή έχετε να προτείνεται κάτι καλύτερο σαν λύση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
υπολογισμος ποσοτητας τροφης με κριτηριο το μελλοντικο του βαρος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dogo Argentino Forum :: Open Discussions :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Διατροφή-
Μετάβαση σε: