Dogo Argentino Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dogo Argentino Forum

Welcome to the Greek Dogo Argentino Forum. Posts which include offensive language such as those with advertisments or commercial intensions will be removed without further notice. We are not responsible for the content of the suggested links.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 apories gnisiotitas enos koutaviou!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosbowl
Starting Level
Starting Level



Number of posts : 1
Registration date : 13/07/2013

apories gnisiotitas enos koutaviou!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: apories gnisiotitas enos koutaviou!!!   apories gnisiotitas enos koutaviou!!! Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 13, 2013 10:29 am

καλημέρα σε όλους...Είμαι λάτρεις τον dogo argentino και εχθές μου έκανε η κοπέλα μου ένα κουτάβι δωρώ...Ή απορία είναι η έξεις το κουταβάκι έχει και στα 2 αυτάκια του μαύρο χρώμα και στο δεξί του αυτί συνεχίζει και πάει και λίγο στο δέρμα μπροστά από το αυτί... υπάρχει περίπτωση να της είπαν ψέματα?? ευχάριστο εκ τον πρότερον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
apories gnisiotitas enos koutaviou!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dogo Argentino Forum :: Open Discussions :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Γενικά Θέματα-
Μετάβαση σε: