Dogo Argentino Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dogo Argentino Forum

Welcome to the Greek Dogo Argentino Forum. Posts which include offensive language such as those with advertisments or commercial intensions will be removed without further notice. We are not responsible for the content of the suggested links.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 kanei o dogo gia mena?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pax
Starting Level
Starting Level



Number of posts : 1
Registration date : 15/07/2010

kanei o dogo gia mena?  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kanei o dogo gia mena?    kanei o dogo gia mena?  Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 10:33 am

kalimera se olous. tha ithela an kserei kapoios na mou pei leptomeries sxetika me ton xaraktira, tin symperifora k tin eksipnada tou dogo. oles oi plirofories tha mou itan xrisimes gia na dw an ayto to skyli mou tairiazei gia paradigma to poso eykola ekpaideyetai, an kanei gia oikogeneia, an einai pistos ktl. metraei poly gia mena i eksipnada tou skylou, to na dethei mazi mou k egw mazi tou k na min exei problima me to na mpainei sto aytokinito!!!! ypologizw tin apoktisi enos skylou se bathos enos xronou opou skopevw na metakomisw se spiti me avli. einai perito na anaferw oti thewrw ton dodo ena apo ta piw omorfa k stylata skylia! eyxaristw ek twn prwterwn.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
kanei o dogo gia mena?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Agora Dogo
» dogo
» dogo argentino
» agora dogo

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dogo Argentino Forum :: Open Discussions :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section-
Μετάβαση σε: