Dogo Argentino Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dogo Argentino Forum

Welcome to the Greek Dogo Argentino Forum. Posts which include offensive language such as those with advertisments or commercial intensions will be removed without further notice. We are not responsible for the content of the suggested links.
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλησπέρα στην dogo παρέα!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ramos
Starting Level
Starting Level



Number of posts : 1
Registration date : 16/10/2012

Καλησπέρα στην dogo παρέα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα στην dogo παρέα!   Καλησπέρα στην dogo παρέα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 16, 2012 11:36 pm

Καλησπέρα σε όλους εσάς τους λάτρεις αυτής της υπέροχης ράτσας.Είμαι ευτυχής ιδιοκτήτης ενός κούταβου 50 ημερών.Σε γενικές γραμμές τα πάμε πολύ καλά και έχω καταφέρει να του επιβληθώ και καταλαβαινόμαστε με πόλυ καλό τρόπο.Αν και είμστε παρέα μόνο μια βδομάδα έχει μά8ει ο μικρός ράμος κ να ακούει το όνομα του αλλά και το σημαντικότερο την τουαλέτα του στο μπαλκόνι.Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι το βάρος του,50 ημέρων και είναι 5.5 κιλά.Θέλω να μου πείτε αν υπάρχει κάποια βιβλιογραφία που αναφέρει το αναμενόμενο βάρος ανάλογα με την ηλικία.Ακόμα και τις μερίδες που πρέπει να τρώει.Του βάζω 50 gr τροφής 3 φορές την μέρα αλλά δεν το τρώει όλο.Απλά ακούω για σκύλους 6 μηνών 35-40 κίλα και μου φαίνεται απίθανο να βρίσκετε έστω κόντα σε αυτά τα νούμερα!Όποιος γνωρίζει κάτι θα με βοηθήσει πολύ να με κατατοπήσει!

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπέρα στην dogo παρέα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Agora Dogo
» dogo
» dogo argentino
» kanei o dogo gia mena?
» agora dogo

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Dogo Argentino Forum :: Open Discussions :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section :: Ελληνικός Τομέας - Greek Speaking Section-
Μετάβαση σε: